Co to za strona?

Pomysł

Wiele razy zdarzyło mi się, że szukałem informacji w internecie na temat różnych programów czy narzędzi, których chciałem użyć. Jak wiadomo, czasem znaleźć można łatwo, innym razem – niekoniecznie. Dlatego postanowiłem część z nich spisać, aby móc później wykorzystać. Jako że jestem leniwy i nie chce mi się przebijać przez wyszukiwarkę poraz kolejny, postanowiłem to umieścić w sieci :) W ten sposób być może nie tylko ja w przyszłości z tego skorzystam.

Tematyka

Jaka będzie tematyka poruszana na stronie? Bardzo zróżnicowana. Nie ma się co rozpisywać – samo wyjdzie w praniu. Zapewne większość będzie związana z różnej maści programowaniem lub korzystaniem z Linuksa, ale niekoniecznie na tym się skończy.

O autorze

Autorem jest pewien leniwiec, który w końcu postanowił udostępnić część swojej niewielkiej wiedzy innym :) Jeśli w jakimś celu chciał(a)byś się skontaktować, pisz na adres leniwiec w tej domenie.

Atom feed

Jeśli chcesz się dowiadywać na bieżąco o nowych wpisach na stronie, skorzystaj z kanału Atom, w którym dostaniesz informacje o nowych poradnikach.